Zadbaj o dobrą widoczność w sieci! Czym jest pozycjonowanie stron?

Tajemniczo brzmiący skrót SEO, czyli Search Engine Optimization, to kompleksowe działania marketingowe, prowadzące do uzyskania możliwie najwyższych pozycji w organicznych wynikach wyszukiwania. W uproszczeniu: im lepiej strona jest wypozycjonowana, tym więcej osób ją odwiedza. Ruch generowany w wyniku pozycjonowania szybko przeradza się w zyski i wzrost rozpoznawalności marki, pozwalając zostawić konkurencję daleko w tyle. W tej kwestii Warszawa znacznie wyprzedza inne miasta: SEO i pozycjonowanie w wykonaniu ekspertów ze stolicy zawsze jest perfekcyjnie dopasowane do potrzeb klienta. Co za tym idzie, efektywne oraz atrakcyjne cenowo. Warto podkreślić, że pozycjonowanie stron internetowych jest długotrwałym procesem, na który składa się szereg złożonych działań – wszystkie z nich odgrywają istotną rolę w walce o pozycję. Ich wdrażaniem zajmują się doświadczeni specjaliści SEO, dla których skuteczne pozycjonowanie to codzienność. Zainteresowany?

pozycjonowanie seo
SEO - Czym jest pozycjonowanie stron?

Czy pozycjonowanie stron www to dla Ciebie opłacalne rozwiązanie?
Poznaj zalety SEO!

Pozyskanie nowych klientów

1. Pozyskasz klientów

Profesjonalne pozycjonowanie stron na konkretne frazy zapewni Ci doskonałą widoczność w wyszukiwarce Google. W ten sposób dotrzesz do odbiorców, potencjalnie zainteresowanych Twoją ofertą. Pozostanie tylko przekonać ich do podjęcia działań na stronie i... czekać na efekty.

Wizerunek marki

2. Wzmocnisz wizerunek marki

Im więcej internautów odwiedzi Twoją stronę, tym większa szansa na to, że zostanie ona zapamiętana. Pozycjonowanie SEO ułatwia więc kreowanie wizerunku marki. Strony www, które pojawiają się na pierwszych pozycjach w wyszukiwarce, są bardziej wiarygodne i przekonują odbiorców.

Rozwój biznesu

3. Rozwiniesz biznes

Skuteczne pozycjonowanie strony www sprzyja rozwijaniu biznesowych skrzydeł w każdej branży. Nic dziwnego: utrzymanie stabilnej pozycji w Google idące w parze ze stałym pozyskiwaniem nowych klientów oznacza znaczny wzrost konwersji, będącej nieskończonym źródłem zarobku.

Pozycjonowanie stron internetowych
Pozyskanie nowych klientów

4. Odnotujesz zyski

Internet to idealne miejsce dla odpowiednio przygotowanej strony www, nastawionej na sprzedaż. Zarówno pozycjonowanie lokalne, jak i globalne, może przynieść ogromne zyski. Pod warunkiem, że zostanie przeprowadzone przez specjalistów SEO. Pozycjonując się z nami, możesz być pewien sukcesu.

Wizerunek marki

5. Prześcigniesz konkurencję

Warszawa jest rajem dla przedsiębiorców, a jednocześnie rynkiem, na którym ciężko się wyróżnić. Mimo to udowadniamy, że pozycjonowanie stron przynosi rezultaty niezależnie od regionu, w jakim działa dana firma. Analizując konkurencję sprawimy, że odbiorcy zainteresują się właśnie Twoją stroną. Pozycjonowanie powierzone ESEO gwarantuje przewagę nad największymi rywalami w branży.

Rozwój biznesu

6. Będziesz rozpoznawalny

Nie da się ukryć, że pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarkach jest jedną z najskuteczniejszych metod na zwiększenie rozpoznawalności w sieci. Jeśli chcesz wypromować swoją markę w internecie, zacznij więc od działań w obrębie SEO. Pozycjonowanie strony pozwoli Ci trafić na szczyt Google.

Gotowy na zwiększenie sprzedaży?

Zamów bezpłatny audyt strony www!

  hand-bloom chart

  Nowoczesne pozycjonowanie stron
  Twoim sposobem na sukces w internecie!

  Zastanawiasz się, czy pozycjonowanie pomoże Ci skutecznie wypromować Twoją działalność w internecie? Nie masz pomysłu na rozwój swojego biznesu lub dotarcie do nowych klientów? Chcesz coś zmienić, ale nie do końca wiesz, od czego zacząć?

  Agencja ESEO służy pomocą! Pozycjonowanie stron internetowych jest głównym punktem naszej codziennej pracy. Z zaangażowaniem analizujemy statystyki, opracowujemy nieszablonowe strategie i działamy, zapewniając Klientom oczekiwane efekty. Od lat udowadniamy, że odpowiednio zaplanowane oraz przeprowadzone pozycjonowanie stron www jest tym, czego potrzeba małym i dużym firmom z całej Polski. I chociaż to Warszawa jest naszym centrum dowodzenia, zespół ESEO z powodzeniem obsługuje Klientów z różnych regionów kraju. Dlaczego Ty również powinieneś skorzystać z naszych usług, obejmujących SEO i wielopoziomowe pozycjonowanie stron?

  Pozycjonowanie stron www
  Skuteczne pozycjonowanie

  To oczywiście tylko przykłady tego, co daje pozycjonowanie strony internetowej. W rzeczywistości lista korzyści jest znacznie dłuższa i nie sposób wymienić ich wszystkich jednym ciągiem. Tym bardziej, że każda branża jest inna i wymaga indywidualnego podejścia – przygotowania strategii, będącej odpowiedzią na potrzeby konkretnego Klienta. W Agencji ESEO pozycjonujemy m.in. firmowe strony internetowe oraz sklepy działające online. Jeśli branża e-commerce jest Ci bliska, prędzej lub później będziesz potrzebować profesjonalnego wsparcia w zakresie SEO i pozycjonowania w internecie. Nie zwlekaj z decyzją! Im szybciej zajmiemy się dostosowaniem Twojej strony do wymagań wyszukiwarek i potrzeb internautów, tym szybciej zauważysz pierwsze efekty współpracy.

  Nowoczesny marketing internetowy
  Pozycjonowanie w internecie

  To warto wiedzieć!

  Jak ustalany jest ranking stron www
  w wyszukiwarce Google?

  Zanim strona trafi do TOP 10 w Google, musi zostać sprawdzona przez roboty wyszukiwarki i dobrze przez nie oceniona. Pracują one według złożonego algorytmu, którego celem jest ocena przydatności danej witryny internetowej. Po zapisaniu strony w bazie (a więc jej zaindeksowaniu) Google decyduje, na której pozycji ma się ona znaleźć. Nie ma tu miejsca na przypadki – wśród czynników rankingowych wymienia się m. in. jakość i aktualność treści zawartych na stronie, ilość słów zawartych na poszczególnych podstronach oraz liczbę linków zewnętrznych z wartościowych serwisów, czyli odnośników, prowadzących do analizowanej strony www.

  Optymalizacja stron www

  Optymalizacja strony WWW

  W ustalaniu pozycji strony internetowej niezmiernie ważną rolę odgrywają kwestie techniczne. Chcąc sprawić, by pozycjonowana witryna znalazła się wysoko w Google, należy zadbać o jej optymalizację. Roboty wyszukiwarki dobrze oceniają poprawnie działające strony, pozbawione błędów w obrębie kodu źródłowego. Podczas analizy witryny uwzględniana jest też ich prędkość, struktura i meta tagi. Pozycjonowanie w internecie to zatem m.in. fachowa optymalizacja, która okazuje się niezbędna dla uzyskania wysokiego miejsca w rankingu.

  Treści zawarte na stronie

  Użytkownicy internetu szukają w sieci przede wszystkim treści. Wpisując interesujące ich zapytania w wyszukiwarkę oczekują, że wyświetli im się witryna, na której znajdą odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Algorytmy Google biorą więc pod uwagę teksty, zamieszczone na analizowanych stronach www. Badają je pod kątem unikalności, uwzględniając również objętość i jakość. Ponadto pozycjonowana strona będzie przyjazna robotom, jeśli teksty na niej zawarte zostaną naturalnie nasycone frazami kluczowymi.

  Treści zawarte na stronie, content marketing
  Odnośniki do strony, link building

  Odnośniki do strony

  Roboty wyszukiwarki bezustannie skanują strony w poszukiwaniu linków. W momencie napotkania takiego odnośnika automatycznie odwiedzają witrynę, do której ten prowadzi, indeksując ją. Jeżeli do danej strony prowadzi wiele jakościowych linków pochodzących z popularnych serwisów (a profesjonalne pozycjonowanie SEO to gwarantuje), będzie ona piąć się w górę wyszukiwarki i jej szanse na zajęcie topowej pozycji w Google znacznie wzrosną. Linkowanie to zatem nieodłączny element pozycjonowania stron www, mający znaczenie w zwiększaniu widoczności witryn w internecie.

  Ciekawostki SEO

  Pozycjonowanie stron bez tajemnic,
  czyli co obejmuje proces SEO?

  Pozycjonowanie stron internetowych jest wielopoziomową procedurą, na którą składają się dziesiątki działań przeprowadzanych przez specjalistów SEO, webmasterów i copywriterów. Żeby było skuteczne i opłacalne dla Klienta, musi uwzględniać określone elementy. Jeśli któregoś z nich zabraknie, pozycjonowanie www będzie niepełne, a tym samym nie przyniesie zakładanych efektów. W związku z tym nie powinno nikogo dziwić, że na pozycjonowanie w wyszukiwarkach składa się szereg specjalistycznych czynności. Najważniejsze z nich omawiamy poniżej. Zapoznaj się z nimi i świadomie podejmij decyzję o pozycjonowaniu swojej strony!

  Pozycjonowanie stron, co obejmuje SEO?

  Jak działa SEO?

  Co wchodzi w zakres pozycjonowania stron internetowych?

  Przygotowanie analizy słów kluczowych

  ANALIZA SŁÓW KLUCZOWYCH​

  Słowa i frazy kluczowe to zapytania, wpisywane przez użytkowników internetu w wyszukiwarkę. W Agencji ESEO pozycjonowanie stron www zaczynamy od skrupulatnego dobrania takich słów kluczowych, które wygenerują na witrynie wartościowy ruch.​

  Audyt SEO On-site i Off-site

  SZCZEGÓŁOWE AUDYTY SEO

  Analiza mocnych i słabych stron witryny, z uwzględnieniem algorytmów wyszukiwarek. Bez niej nawet najbardziej wnikliwe pozycjonowanie nie przyniesie rezultatów. Bazując na rzetelnym audycie On-Site i Off-Site, jesteśmy w stanie zaproponować Klientowi optymalną strategię SEO.

  Content marketing

  CONTENT MARKETING

  Proces SEO to również stałe budowanie contentu, sprowadzającego się do atrakcyjnych treści nasyconych frazami kluczowymi. Content marketing i pozycjonowanie stron w internecie idą w parze, gdyż teksty pasujące tematycznie do charakteru witryny przyciągają na stronę nowych użytkowników i ułatwiają zajęcie topowych pozycji w Google.

  Optymalizacja kodu strony

  OPTYMALIZACJA STRONY

  Profesjonalne pozycjonowanie stron bez optymalizacji nie ma racji bytu. Powód? Nawet miejsce w TOP3 w Google nie zaowocuje, jeśli strona nie będzie dostosowana do wymogów wyszukiwarki. Procedura SEO nie obejdzie się więc bez kompleksowej optymalizacji: kodu, treści, grafik i metadanych.

  Jakościowy link building

  ZAAWANSOWANY LINK BUILDING

  To ważna, o ile nie najważniejsza składowa procesu SEO. Kreowanie profilu linkowego strony ma duży wpływ na jej pozycję; większy niż treści, grafiki, a nawet optymalizacja. W ESEO pozyskujemy linki z renomowanych polskich portali i serwisów, wprowadzając pozycjonowanie stron na zaawansowany poziom.

  Monitorowanie działań konkurencji

  OBSERWACJA KONKURENCJI

  Na każdym etapie prac związanych z SEO konieczne jest zachowanie czujności, pozwalającej w razie potrzeby zareagować na ruchy ze strony konkurencji. Nasza warszawska Agencja bezbłędnie analizuje rynek, należycie przeprowadzając pozycjonowanie stron SEO m. in. dzięki monitorowaniu działań konkurencyjnych firm.

  Reagowanie na zmiany w algorytmie

  REAGOWANIE NA ZMIANY W ALGORYTMACH

  Żeby pozycjonowanie stron internetowych odbywało się sprawnie, było długotrwałe i miało duży zasięg, specjaliści SEO muszą być na bieżąco z algorytmami wyszukiwarki. W przeciwnym wypadku pozycje drastycznie spadną. Do takiej sytuacji nie można dopuścić.

  Narzędzia do monitorowania i przygotowania raportów

  MONITORING I RAPORTOWANIE

  Cykliczne sprawozdania z wykonanych prac, aktualne informacje o pozycjach na wybrane frazy kluczowe oraz raportowanie efektów pozwalają Klientom ocenić, czy pozycjonowanie strony www przynosi im oczekiwane zyski.

  Cennik pozycjonowania stron www

  Profesjonalnie prowadzone działania SEO

  SEO KOMFORT

  439 zł /Month

  • 30 słów kluczowych
  • SEO / Optymalizacja strony
  • Wartościowe linki pozycjonujące
  • Dedykowany Specjalista SEO
  • Raport z realizacji prac

  SEO ELITE

  1289 zł /Month

  • 100 słów kluczowych
  • SEO / Optymalizacja strony
  • Wartościowe linki pozycjonujące
  • Dedykowany Specjalista SEO
  • Raport z realizacji prac

  SEO PERFORMANCE

  849 zł /Month

  • 60 słów kluczowych
  • SEO / Optymalizacja strony
  • Wartościowe linki pozycjonujące
  • Dedykowany Specjalista SEO
  • Raport z realizacji prac

  Cloud Hosting

  $29.99 /Month

  Pozycjonowanie stron internetowych jest poważnym i wymagającym przedsięwzięciem. Od jego przebiegu zależy sukces całej firmy, dlatego należy rozsądnie wybrać agencję, której powierzy się promocję strony www. Jeśli na poważnie myślisz o rozwoju swojego biznesu, wybierz profesjonalne i skuteczne pozycjonowanie z ESEO. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy atrakcyjny cennik.

  Postaw na ESEO

  Przeprowadzimy efektywne pozycjonowanie

  1

  Strategia

  2

  Działania

  3

  Monitoring

  4

  Rezultaty

  Szczegółowe zaplanowanie pracy jest fundamentem, który powinien być solidny i dopracowany w najmniejszym detalu. Żeby SEO pozycjonowanie strony www przyniosło mierzalne efekty, należy dobrać strategię spójną z wizją Klienta oraz charakterem prowadzonej przez niego działalności.

  Pozycjonowanie stron internetowych powinno przebiegać zgodnie z wcześniej ustalonym planem. Wszystkie działania w obrębie SEO i pozycjonowania muszą być nastawione na promocję strony, a jednocześnie uwzględniać dynamiczny algorytm i kroki podejmowane przez konkurencję.

  Obserwacja i analiza postępów daje możliwość wdrażania zmian, prowadzących do sukcesu promowanej firmy. Monitorując pozycje w wyszukiwarce i zdając cykliczne raporty Klientom ma się pełną kontrolę nad całym procesem. Takie pozycjonowanie stron szczególnie się opłaca.

  Pozycjonując strony www zgodnie z ustalonym planem, nad którym pracował sztab specjalistów SEO, można być pewnym satysfakcjonujących efektów. Jednak rezultaty pozycjonowania zawsze mogą być lepsze. Nawet, gdy strona trafi do TOP3 w Google trzeba dbać o to, by pozycja była stabilna i nie spadała.

  Pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach

  Profesjonalne pozycjonowanie lokalne
  Twojej strony internetowej

  Prowadzisz firmę, działającą lokalnie? Nie ma więc sensu, żebyś pozycjonował swoją stronę www na całą Polskę. Zgłoś się do Agencji ESEO z Warszawy, a przeprowadzimy dla Ciebie szczegółowy audyt i dobierzemy frazy kluczowe, które wygenerują duży ruch i przyczynią się do wzrostu sprzedaży towarów lub usług.

  Lokalne pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach pozwala precyzyjnie kierować użytkowników Google na witryny, oferujące usługi w interesującej ich okolicy. Jeśli chodzi o tego typu pozycjonowanie Warszawa nie ma sobie równych. To właśnie w stolicy toczy się zacięty bój o najwyższe pozycje na frazy, związane z konkretną lokalizacją – miastem lub regionem.

  Wszelkie lokalne biznesy, jak hotele, restauracje albo salony kosmetyczne, powinny wdrożyć pozycjonowanie stron internetowych na frazy spójne z miejscem, w jakim działa firma. Przykładowo, dobrze wypozycjonowany salon fryzjerski z siedzibą w Warszawie wyświetli się w Google po wpisaniu zapytania: fryzjer Warszawa lub fryzjer w Warszawie. Nie pokaże się za to internautom, szukającym w sieci salonu fryzjerskiego w Krakowie. Analogicznie, wpisując w wyszukiwarkę hasło: pozycjonowanie stron Warszawa prawdopodobnie trafimy na stronę naszej Agencji. Niech to Cię jednak nie zmyli, Warszawa nie jest jedynym miastem, w jakim świadczymy profesjonalne usługi pozycjonowania stron. Obsługujemy Klientów z całej Polski, oferując lokalnym firmom działania, nastawione na rozwój biznesu w danym regionie. Trudno się jednak nie zgodzić, że gdy w grę wchodzi pozycjonowanie, Warszawa pozostawia inne miasta daleko w tyle. Z chęcią Ci to udowodnimy, promując również Twoją stronę!

  Sprawdź Swoją Stronę!
  Zamów Darmowy Audyt