Witamy na pokładzie ESEO

Wypłyń z nami na szerokie wody internetu!

Agencja ESEO z Warszawy jest tworzona przez ludzi, którzy już od ponad kilkunastu lat zajmują się szeroko pojętym marketingiem internetowym. Mamy na pokładzie specjalistów SEO i PPC, specjalistów Google Ads oraz wykwalifikowanych webmasterów. Ważną część zespołu stanowią też copywriterzy i link builderzy, a także pracownicy działu sprzedaży.

Nasz multidyscyplinarny zespół jest efektywny w działaniu i świadomy tego, że promocja w sieci to obecnie najlepszy sposób na rozwój biznesu. Zajmujemy się niesieniem pomocy na terenie, który jest nam doskonale znany – w internecie. Wykorzystując nowoczesne narzędzia i naszą wiedzę, przeprowadzamy kompleksowe pozycjonowanie stron, SEO optymalizację oraz kampanie Google Ads.

W pracy zawodowej tak jak w życiu – gramy fair play, szanując czas i budżet innych.

Google czeka na Twoją stronę
My przygotujemy ją na to spotkanie!

0

Zrealizowanych Projektów

0

Wypozycjonowanych Stron

0

Zadowolonych Klientów

Zgrany zespół to klucz do sukcesu!

Poznaj specjalistów ESEO

Mateusz Świerczyński - Webmaster

Piotr Jaworski

Webmaster

Julia Konieczna - Młodszy Specjalista PPC

Julia Konieczna

Młodszy specjalista PPC

Wiktoria Małyska - Copywriter

Wiktoria Małyska

Copywriter

Aleksandra Kądziela - Specjalista Google Ads

Aleksandra Kądziela

Specjalista Google Ads

Mateusz Świerczyński - Specjalista SEO / PPC

Mateusz Świerczyński

Specjalista SEO / PPC

Magda Laskowska - Specjalista SEO

Magda Laskowska

Specjalista SEO

Marek Gronowski - Kierownik działu SEO

Marek Gronowski

Kierownik działu SEO

Natalia Kasprowicz - Kierownik działu PPC

Natalia Kasprowicz

Kierownik działu PPC

Agencja ESEO do Twoich usług!

Nasze doświadczenie i wizja nowoczesnego marketingu w internecie

 Wieloletnie doświadczenie pozwala nam widzieć więcej i opracowywać strategie, jakich nie wdrażają żadne inne agencje interaktywne. Dzięki temu wykonywane przez nas pozycjonowanie stron oraz usługi świadczone w ramach Google Ads są tak bardzo skuteczne. W naszej pracy kierujemy się interesem Klienta, stawiając dobro jego biznesu na pierwszym miejscu. Dużą wagę przykładamy do takich wartości, jak zaangażowanie, pracowitość i moralność.

Mieliśmy okazję optymalizować i pozycjonować strony www światowych firm, codziennie odwiedzanych przez tysiące internautów. Współpracowaliśmy ze znanymi przedsiębiorcami z różnych branż oraz biznesmenami, którzy z pomocą specjalistów ESEO zyskali topowe pozycje w Google. Większa część naszych Klientów to jednak właściciele małych firm, które dopiero pojawiły się na rynku lub od dawna działają, lecz nie są rozpoznawalne. To dla nich przygotowujemy autorskie koncepcje współpracy, bazujące na rzetelnym audycie SEO i dokładnej analizie konkurencji. Jako doświadczona Agencja interaktywna, proponujemy strategie dopasowane do potrzeb Klienta i stale zmieniającego się rynku. Pracując w ten sposób, zawsze osiągamy zakładane rezultaty.

Zapraszamy do współpracy z naszą Agencją Klientów z całej Polski!

Zobacz, jak pozycjonowanie wzmocni Twoją stronę internetową. Agencja ESEO ma dla Ciebie receptę na sukces!

Optymalizacja stron www

Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych oferujących produkty i usługi to taktyka, której przedsiębiorcy są wierni od lat. Bez względu na to, czy twój biznes jest już szeroko rozwinięty, czy dopiero stawiasz pierwsze kroki na polskim rynku e-commerce, SEO będzie dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem. Z nami obejmiesz prowadzenie w swoim sektorze handlowym, a konkurencja już nigdy nie będzie zagrożeniem dla Twojej pozycji w wyszukiwarce. Dlaczego warto zwrócić się o pomoc do wyspecjalizowanej agencji oferującej pozycjonowanie? Walka o topowe miejsca w Google nie jest prostą sprawą ani jednorazową akcją, ale procesem. Trzeba wziąć pod uwagę wiele czynników i mieć dostęp do profesjonalnych narzędzi, by móc w porę zareagować chociażby na zmiany w algorytmie wyszukiwarki. Eksperci z ESEO oprócz tych atutów mogą jeszcze pochwalić się wieloletnim doświadczeniem i znajomością rynku, na którym działasz. Nasza Agencja SEO stanowi zgraną drużynę złożoną z interdyscyplinarnych profesjonalistów. Dzięki temu jesteśmy w stanie windować Twoją witrynę jak najwyżej, jednocześnie zapewniając jej rozpoznawalność w internecie. Jeżeli jesteś nastawiony na sukces obejmujący stworzenie silnej marki oraz wzrost sprzedaży – zgłoś się do nas.

Profesjonalna Agencja SEO to odpowiedź na potrzeby Twojej strony internetowej. Zaufaj naszym specjalistom

Przez wiele lat obecności w świecie polskiego marketingu internetowego ESEO stało się rozpoznawalną marką i synonimem wysokiej jakości usług. Decydując się na pozycjonowanie witryny z naszą Agencją, wybierasz doskonałą skuteczność i kompleksową opiekę obejmującą nie tylko wysokie miejsce w wynikach wyszukiwania, ale też zbudowanie wizerunku w sieci. Można nas znaleźć wszędzie tam, gdzie nasi Klienci zmagają się z mocną konkurencją i maksymalnie nasyconym rynkiem. Nasza Agencja SEO posiada rozległe know-how oraz niesłabnącą pasję do pracy. Znaleźliśmy niezawodne metody działania, dzięki którym codziennie wcielamy w życie nowoczesne plany i projekty na pozycjonowanie Twojej strony. Od początku naszej bytności na rynku wyznaczamy marketingowe trendy i dokładamy starań, aby nasze kampanie zaprowadziły Cię na początek rankingu Google. Podejmij współpracę z ESEO, a szybko ujrzysz zwrot z tej inwestycji w postaci rosnących zysków i zwiększającego się ruchu na stronie.

wykres prowadzenia działań marketingowych

Zapoznaj się z obszarami pozycjonowania, które są naszą specjalnością. W ESEO możesz spodziewać się kompleksowej usługi

Tworzenie listy sprzedających fraz

Wbrew pozorom nie jest to zajęcie intuicyjne i polegające na domysłach, ale bazujące na ścisłych danych analitycznych. Słowa kluczowe wspierające pozycjonowanie nie mogą być przypadkowe, gdyż to od nich zależy powodzenie kampanii. Zatem w ESEO robimy wszystko, by zaproponować Ci najbardziej opłacalne frazy. Wspomagamy się autorskimi narzędziami do badania popularności słów-kluczy, na ich podstawie sprawdzamy też, czy dane propozycje będą rozpowszechnione w przyszłości. Dzięki temu możemy przedstawić Ci tylko takie frazy, jakie zapewnią Twojej witrynie konwertujący ruch, a także zainteresowanie internautów.

Analiza strony pod kątem technicznym

Popularny audyt SEO i optymalizacja. Nasza Agencja zrzesza najlepszych w swoim fachu specjalistów, którzy dogłębnie przyjrzą się Twojej witrynie i podejmą decyzję o potrzebnych ulepszeniach oraz modyfikacjach. Po wprowadzonych przez nich zmianach strona zyska miano przyjaznej użytkownikowi i robotom Google. Sprawdzimy przede wszystkim przejrzystość i szybkość ładowania witryny, to, czy posiada ona certyfikaty bezpieczeństwa, a także dostosowanie do wyświetlaczy mobilnych urządzeń. Te działania zapoczątkują właściwe pozycjonowanie strony, do którego przejdziemy w następnej kolejności.

Copywriting połączony z link buildingiem

To nic innego, jak propagowanie Twojej działalności na zewnątrz serwisu. Nasi doświadczeni redaktorzy i content marketerzy przywołują na pomoc całą swoją inwencję twórczą, jak również wsparci wiedzą z Twojego sektora handlu tworzą profesjonalne artykuły. Te z kolei zostają rozesłane do portali informacyjnych i branżowych, z którymi nasza Agencja SEO współpracuje w charakterze partnerstwa medialnego. W ten sposób pozyskujemy dla Ciebie sieć wartościowych odnośników z renomowanych serwisów, a co za tym idzie, uznanie w oczach Google i wysoką pozycję w rankingu wyszukiwania.

Systematyczne raporty z podjętych działań

Wiemy, że specjalistyczna kampania marketingowa nie istnieje bez podsumowań i sprawozdań z osiągniętych celów. W ESEO pozycjonowanie Twojej witryny zostanie przez nas poddane szczegółowej analizie. W jej trakcie każdy krok naszych ekspertów będzie oceniony, podsumujemy również efektywność naszych prac i w razie potrzeby lekko skorygujemy obrany kurs. Ty podejmujesz decyzję, jak chcesz być informowany o rezultatach kampanii. Zachęcamy do kontaktu i w razie pytań pozostajemy do dyspozycji. Nasza Agencja SEO czeka na Ciebie!

Sprawdź Swoją Stronę!
Zamów Darmowy Audyt