Bezkonkurencyjna reklama
Google Ads. Poznaj ją bliżej!

Szukasz odpowiedniej reklamy dla swojej firmy? Dopiero rozkręcasz biznes, a może jesteś znanym graczem na rynku? Każdy etap działalności jest idealny do tego, aby wdrożyć kampanie reklamowe Google Ads. Czym tak właściwie one są?

Kampanie Google Ads (do niedawna AdWords) to wielopoziomowe systemy reklamowe, które uchodzą za najbardziej efektywne ze wszystkich dostępnych form promocji w internecie. Nie dość, że są elastyczne i indywidualnie dopasowane do rodzaju biznesu oraz odbiorców, gwarantują natychmiastowe efekty. Już kilka sekund po włączeniu kampanii, reklama AdWords zaczyna się wyświetlać określonej grupie użytkowników wyszukiwarki. Jakiej? O tym decyduje certyfikowany specjalista Google Ads, odpowiednio konfigurując kampanię. Linki sponsorowane są tak zoptymalizowane, że pokazują się wyłącznie osobom, potencjalnie zainteresowanym daną usugą lub ofertą. A co najważniejsze, kampanie reklamowe Google Ads są płatne w modelu PPC, czyli wyłącznie za kliknięcie. Co to oznacza? Dopiero wtedy, gdy internauta wejdzie na Twoją stronę www klikając w reklamę, zostanie pobrana opłata. Samo jej wyświetlenie nie generuje żadnych kosztów. Google AdWords niesie ze sobą liczne korzyści dla przedsiębiorców, którzy chcą promować swoją firmę w internecie. Najważniejsze z nich to: znaczny przyrost ruchu na stronie www, zwiększenie szansy na sprzedaż i pozytywne zmiany wizerunku marki.

Skuteczne pozycjonowanie

Co zyskasz, powierzając nam prowadzenie kampanii Google Ads/ Adwords?
Główne korzyści współpracy z Agencją ESEO:

Pozyskanie nowych klientów

Precyzyjnie dopasowane reklamy

Optymalizacja kampanii AdWords/ Ads pozwala perfekcyjnie dopasować reklamy do odbiorców, którzy je zobaczą. Dzięki temu linki sponsorowane są atrakcyjne i chętnie klikalne. Tak pozyskany ruch zapewnia konwersję, czyli oczekiwane zachowanie ze strony internauty: np. wysłanie zapytania lub dokonanie zakupu.

Wizerunek marki

Widoczność w wyszukiwarce Google

Po skonfigurowaniu i włączeniu, kampanie AdWords od razu zaczynają się wyświetlać określonym użytkownikom internetu. Na efekty nie trzeba więc w ogóle czekać: pierwsi potencjalni klienci zjawią się na promowanej stronie już po kilkunastu sekundach. Reklama w AdWords gwarantuje widoczność, przekładającą się na zyski.

Rozwój biznesu

Wartościowy ruch na stronie www

Kampania linków sponsorowanych Google Ads ma na celu sprowadzenie na reklamowaną stronę jak największej ilości odbiorców, którzy skorzystają z oferty. Ponieważ reklamy w AdWords da się dowolnie konfigurować, za ich pomocą możliwe jest szybkie pozyskanie dobrego ruchu na stronie. Ten, jak wiadomo, oznacza konwersję i rozwój biznesu.

Pozycjonowanie stron internetowych
Pozyskanie nowych klientów

Dotarcie do konkretnych odbiorców

Trafiając z reklamą Google Ads do konkretnych użytkowników internetu można być pewnym tego, że przynajmniej część z nich w nią kliknie. W związku z tym, kampanie linków sponsorowanych przynoszą mierzalne i satysfakcjonujące efekty. Żadna inna reklama nie daje tak dużej gwarancji sukcesu, jak dobrze prowadzona kampania AdWords/ Ads.

Wizerunek marki

Stała kontrola budżetu dziennego

Prowadzenie kampanii AdWords pozwala na bieżąco kontrolować przeznaczony na nią budżet. Zarządzanie środkami tak, by każda złotówka przekładała się na konwersję to nie lada wyzwanie. Współpracując z naszą Agencją możesz liczyć na to, że inwestycja w reklamy Google AdWords/ Ads będzie dla Ciebie opłacalna.

Rozwój biznesu

Znaczne zwiększenie sprzedaży

Skuteczna kampania reklamowa Google AdWords precyzyjnie trafia w potrzeby odbiorców. Jeśli jej optymalizacja zostanie należycie przeprowadzona, reklama dotrze do osób, zainteresowanych zakupem promowanego produktu lub skorzystaniem z reklamowanej usługi. Słowem: system Google Ads jest nastawiony na zysk poprzez sprzedaż.

Chcesz ruszyć z kampanią Google Ads?

Zapraszamy do współpracy z ESEO!

  man-1 man-2
  Kampanie reklamowe adwords

  Zastanawiasz się, czy kampanie reklamowe Google Ads (AdWords) są dla Ciebie?

  Jeśli na którekolwiek z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, internetowe kampanie reklamowe AdWords są rozwiązaniem Twoich problemów! Nawet niewielka inwestycja w linki sponsorowane pozwoli Ci odczuć zmianę: szybki przyrost ruchu na stronie i zwiększenie ilości zapytań ofertowych. Będzie to możliwe dzięki profesjonalnie ustawionym reklamom, wyświetlanym poszczególnym użytkownikom wyszukiwarki Google. Z naszą pomocą kampanie AdWords (Ads) zapewnią Twojej marce rozpoznawalność – konsumenci będą nie tylko ją poprawnie identyfikować, ale też dobrze kojarzyć i polecać innym. W warszawskiej Agencji ESEO przeprowadzamy skuteczne prowadzenie kampanii AdWords (Google Ads). Wyręczamy Klientów we wszystkim, pozwalając im skupić się na biznesie. To sprawia, że reklama AdWords oddana w nasze ręce jest precyzyjnie zoptymalizowana i stale nadzorowana. Mało tego, w każdej chwili możemy ją zatrzymać i zmodyfikować, aby była jeszcze bardziej efektywna. Jeżeli więc Twoje przedsiębiorstwo wymaga promocji skrojonej na miarę potrzeb branży, w której działasz, kampanie reklamowe AdWords (Ads) są dla Ciebie. Nie zastanawiaj się dłużej, jeszcze dziś podejmij decyzję! Zlecając nam prowadzenie Kampanii AdWords zrobisz dokładnie to, czego potrzebuje Twoja firma.

  Kampanie google adwords

  Skuteczne kampanie Google Ads

  Poznaj rodzaje reklam sponsorowanych

  Reklamy tekstowe w wyszukiwarce – kampanie linków sponsorowanych Ads. Mają formę wyróżnionego tekstu, który razem z linkiem wyświetla się na samej górze lub na dole w wyszukiwarce Google. Są lepiej widoczne, niż obecne obok wyniki organiczne. Ponieważ zawierają przydatne informacje, zachęcają odbiorców do przejścia na promowaną stronę. Ten typ reklam Google AdWords jest dobry dla każdego biznesu.

  Rodzaje reklam sponsorowanych
  Google zakupy

  Google Zakupy – są to skuteczne kampanie AdWords, rekomendowane sklepom internetowym e-commerce. Produktowe reklamy Google Ads pokazują się odbiorcom w formie atrakcyjnego zdjęcia, zawierającego opis i cenę prezentowanego przedmiotu oraz informacje o sklepie, w którym można go kupić. Tego rodzaju kampanie AdWords skutecznie zwiększają zainteresowanie produktami, co bezpośrednio przekłada się na ich sprzedaż.

  Reklamy w sieci reklamowej Google (Display) – internetowe kampanie reklamowe, w ramach których reklama AdWords (Google Ads) pojawia się na różnych stronach www. Wymagają one umiejętnego kierowania, gwarantującego dotarcie z reklamą do pokaźnego grona potencjalnych klientów.

  Reklamy google display
  kampanie video na youtube

  Kampanie video na YouTube – nie każdy wie, że Google AdWords (obecnie Google Ads) pozwala kierować kampanie reklamowe na znane serwisy, jak YouTube. Wyświetlanie reklam na stronach z tak dużym potencjałem to sprawdzony sposób na pozyskanie nowych klientów, a jednocześnie promocję firmy na poziomie ogólnopolskim.

  Agencja ESEO do Twoich usług

  Korzystna oferta prowadzenia kampanii Google Ads

  ADS KOMFORT

  1340 zł /Month

  • Do 20 słów kluczowych
  • Budżet PPC /Miesięczny 1000zł
  • Kampanie GSN i GDN
  • Kupon Google Ads 375 zł
  • Dedykowany Specjalista ADS
  • Raport z realizacji prac

  ADS ELITE

  1840 zł /Month

  • Do 80 słów kluczowych
  • Budżet PPC /Miesięczny 2840zł
  • Kampanie GSN i GDN
  • Kupon Google Ads 375 zł
  • Dedykowany Specjalista ADS
  • Raport z realizacji prac

  ADS PERFORMANCE

  1840 zł /Month

  • Do 40 słów kluczowych
  • Budżet PPC /Miesięczny 1400zł
  • Kampanie GSN i GDN
  • Kupon Google Ads 375 zł
  • Dedykowany Specjalista ADS
  • Raport z realizacji prac

  Cloud Hosting

  $29.99 /Month

  Pozycjonowanie w internecie

  Nowoczesne kampanie reklamowe

  W kwestii Google Ads zaufaj Agencji ESEO!

  Wieloletnia obecność na rynku pozwoliła nam wypracować własny tryb działania, zapewniający błyskawiczne i zadowalające efekty. Doskonale wiemy, że reklama w AdWords (Google Ads) jest najskuteczniejszym narzędziem internetowej promocji. Udowodnimy to również Tobie! I choć naszą siedzibą jest Warszawa, kampanie AdWords prowadzimy dla Klientów z całej Polski. Zatrudnieni u nas specjaliści Google Ads rzetelnie dobierają frazy kluczowe i przygotowują treści reklam. Po ich uruchomieniu nadzorują kampanię, w razie potrzeby z prędkością światła reagując i wdrażając zmiany. Jeżeli interesuje Cię efektywna reklama Google Ads, nie mogłeś lepiej trafić. Nasza Agencja pokaże Ci, jak wiele może zmienić skuteczna kampania AdWords. Przekonaj się!

  Dlaczego warto powierzyć prowadzenie kampanii AdWords naszej Agencji?

  Na swoim koncie mamy już setki kampanii reklamowych, które odniosły sukces. Codziennie zdobywamy nowe doświadczenie, a posiadaną wiedzę wykorzystujemy w 120%, stawiając potrzeby Klienta na pierwszym miejscu. Z nami reklama AdWords jest zawsze trafiona w punkt: zawiera skrupulatnie dobrane frazy kluczowe i wyświetla się konkretnym odbiorcom, zgodnie z obraną strategią. Zdajemy sobie sprawę z tego, że jeśli chodzi o Google AdWords Warszawa jest bardzo wymagająca. Inne polskie miasta też nie zostają w tyle, a potrzeby Klientów z różnych branż rosną z każdym dniem. Dlatego przygotowując kampanie reklamowe, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom wszystkich użytkowników internetu. Nasi certyfikowani specjaliści Google Ads zapewniają nie tylko profesjonalną obsługę kampanii reklamowych, ale też fachowe doradztwo opiekuna konta. W Agencji ESEO wychodzimy z założenia, że reklama AdWords jest skuteczna wyłącznie wtedy, gdy zostanie poprawnie zoptymalizowana. Zanim więc uruchomimy kampanię, sztab specjalistów dokładnie sprawdza jej ustawienia. Z nami kampanie reklamowe AdWords działają nie tyle poprawnie, co bez zarzutu. Jesteśmy perfekcjonistami. Uwielbiamy analizować. Mamy wprawę w obieraniu najlepszej drogi w kierunku do sukcesu. Wybierz współpracę z ESEO i odkryj możliwości, jakie niosą ze sobą kampanie reklamowe Google Ads.

  skuteczna kampania adwords

  Prowadzenie kampanii Google Ads to złożony proces.

  Oto najczęściej popełniane błędy, które mogą słono kosztować

  Wiele osób podejmuje się trudnego zadania, jakim jest samodzielne zarządzanie kampanią linków sponsorowanych. Rzadko kiedy zdają one sobie sprawę z tego, jak bardzo mogą zaszkodzić swojej marce. Wystarczy jedno złe kliknięcie, żeby zaprzepaścić szansę na skuteczną promocję. Nie ma wówczas znaczenia, czy błąd został spowodowany pomyłką czy niewiedzą – Kampania Google Ads legnie w gruzach, a przedsiębiorca straci pieniądze, cenny czas i mnóstwo nerwów. Jako specjaliści z pokaźnym doświadczeniem w prowadzeniu kampanii Google Ads, stanowczo odradzamy zajmowanie się tym na własną rękę. Bez perfekcyjnej znajomości obsługi narzędzi Google i kompetencji w zakresie kampanii AdWords, nie warto ryzykować. Są zadania, które lepiej zlecić ekspertom w dziedzinie, a reklama Google Ads bez wątpienia się do nich zalicza.

  linki sponsorowane adwords
  prowadzenie kampanii adwords

  Do podstawowych błędów, w wyniku których prowadzenie kampanii AdWords okazuje się bezskuteczne, należą między innymi: nieprawidłowe skonfigurowanie konta Google Ads, nieumiejętna selekcja słów kluczowych oraz brak wykorzystania potencjału kampanii reklamowych. Ponadto często powielanym błędem jest nieodpowiedni dobór rodzaju reklam, powielanie fraz kluczowych w wielu grupach reklamowych i nieuzasadnione ograniczanie budżetu kampanii Google AdWords. Skutki takich uchybień to przede wszystkim straty finansowe, wynikające z tzw. przepalania budżetu. W wyniku wymienionych błędów, kampania Google Ads nie przyniesie rezultatów.

  Najlepszym sposobem na uniknięcie pomyłek, jest skorzystanie z usług Agencji ESEO. Dla nas optymalizacja kampanii AdWords to nieodłączny element codziennej pracy. Stale doskonalimy swoje umiejętności, uczestniczymy w szkoleniach i uzyskujemy nowe certyfikaty – a zdobyta wiedza pozwala nam prowadzić kampanie Google Ads w należyty sposób. Błędy nam nie straszne! Dlatego jeśli chcesz profesjonalnie reklamować swoją firmę, skorzystaj z naszej korzystnej oferty na prowadzenie kampanii AdWords.

  wykres prowadzenia działań marketingowych

  Sprawdź Swoją Stronę!
  Zamów Darmowy Audyt