Pozycjonowanie lokalne przyciągnie do Ciebie potencjalnych klientów. Koniec z bezwartościowymi wejściami na stronę!

Twoja firmowa witryna www odnotowuje przyzwoitą liczbę odwiedzin, a mimo tego stacjonarna sprzedaż ani drgnie? Przyczyna może być tylko jedna: trafiają na nią użytkownicy niezainteresowani ofertą, najpewniej z powodu zbyt dużej odległości. Profesjonalne pozycjonowanie lokalne, przeprowadzone przez doświadczonych specjalistów z Agencji ESEO, będzie skutecznym rozwiązaniem tego problemu. Nie dość, że prowadzony przez Ciebie serwis internetowy zacznie przyciągać konsumentów ze wskazanej grupy docelowej, to jeszcze zapłacisz rozsądne pieniądze za czołowe miejsce w wyszukiwarce Google. Cennik za pozycjonowanie lokalne jest bowiem zupełnie inny, niż ma to miejsce w przypadku fraz ogólnych.

Monitorowanie działań konkurencji
Nowoczesny marketing internetowy

Badania marketingowe pokazują, że zapytania regionalne charakteryzują się bardzo wysokim współczynnikiem konwersji. 78% wyszukiwań lokalnych skutkuje albo kontaktem telefonicznym klienta z firmą, albo zakupem/zamówieniem w punkcie stacjonarnym. Teraz policz, ile transakcji przechodzi Ci koło nosa tylko dlatego, że Twoja firma wyświetla się zbyt nisko w Google? Zgłoś się do agencji ESEO, a my opracujemy i wdrożymy indywidualnie dopracowaną strategię. Przeprowadzając pozycjonowanie lokalne dokładnie rozpoznajemy specyfikę branży oraz oczekiwania Twoich odbiorców. Realizowaliśmy kampanie dla wielu różnych klientów i wiemy, jak istotna dla końcowego sukcesu jest dokładna znajomość rynku, na którym działasz.

Atrakcyjny cennik pozycjonowania lokalnego będzie idealnie skrojony pod Twoje potrzeby. Sprawdź wyjątkową ofertę ESEO!

Nasz zespół posiada niezwykle bogate doświadczenie w sektorze reklamy internetowej. Zdajemy sobie sprawę z faktu, iż dla każdego jednego przedsiębiorstwa, które znajduje się w konkretnym położeniu, istnieje tylko jedna optymalna strategia marketingowa. Dokładnie to samo możemy powiedzieć o pozycjonowaniu lokalnym w Google. Zakres działań, które trzeba będzie podjąć na Twojej stronie, może być zupełnie inny niż w przypadku witryn Twoich koleżanek i kolegów z branży na drugim końcu Polski. Tworząc cennik usług SEO-wców bierzemy takie rzeczy pod uwagę. Jeżeli chcesz poznać szczegóły, to nic prostszego – wystarczy, że skontaktujesz się z działem Obsługi Klienta ESEO i porozmawiasz z nami o swoim biznesie. Chętnie przedstawimy Ci ogólny plan na pozycjonowanie lokalne oraz wstępną propozycję długofalowej współpracy.

Skuteczne pozycjonowanie
Reklamy google display

Stabilne, wysokie miejsca w wyszukiwarce na zapytania regionalne można bowiem uzyskać wyłącznie sumienną, rzetelną pracą na wielu obszarach. Jeżeli ktoś gwarantuje Ci, że w miesiąc wprowadzi Twoją stronę do TOP 3 w Google, to albo nie ma pojęcia o współczesnych standardach SEO, albo jest zwykłym naciągaczem. W ESEO ściśle trzymamy się wytycznych jakościowych Google i dokładnie śledzimy wszelkie doniesienia o zmianach w algorytmach indeksujących. Jeżeli powierzysz nam swoją firmową stronę i jej pozycjonowanie lokalne masz całkowitą pewność, że Twoja witryna www znajdzie się w dobrych, odpowiedzialnych rękach. Zapewniamy, że zaprezentowany cennik będzie adekwatny do poziomu świadczonej przez nas usługi, a inwestycja w SEO przyniesie Ci szereg profitów.

Cennik pozycjonowania stron www

Profesjonalnie prowadzone działania SEO

SEO KOMFORT

439 zł /Month

 • 30 słów kluczowych
 • SEO / Optymalizacja strony
 • Wartościowe linki pozycjonujące
 • Dedykowany Specjalista SEO
 • Raport z realizacji prac

SEO ELITE

1289 zł /Month

 • 100 słów kluczowych
 • SEO / Optymalizacja strony
 • Wartościowe linki pozycjonujące
 • Dedykowany Specjalista SEO
 • Raport z realizacji prac

SEO PERFORMANCE

849 zł /Month

 • 60 słów kluczowych
 • SEO / Optymalizacja strony
 • Wartościowe linki pozycjonujące
 • Dedykowany Specjalista SEO
 • Raport z realizacji prac

Cloud Hosting

$29.99 /Month

Zobacz, na czym polega pozycjonowanie lokalne. Każdy etap przystosujemy do sytuacji Twojej firmy na rynku:

Dobieramy zestaw słów kluczowych o największym potencjale. Frazy wpisywane przez konsumentów z grupy docelowej muszą znaleźć się na odpowiednich podstronach. Podczas doboru haseł korzystamy z zaawansowanych narzędzi analitycznych, dzięki czemu pozycjonowanie lokalne przynosi pożądane rezultaty. W ESEO patrzymy nie tylko na suche liczby wyszukań, ale też które zapytania kończą się największą liczbą wartościowych konwersji. Rzecz jasna końcowy cennik zależy od tego, na ile fraz zechcesz się pozycjonować.

Przeprowadzamy drobiazgową analizę serwisu internetowego pod kątem czynników rankingowych Google. SEO, czyli optymalizacja strony pod wyszukiwarkę, wymusza zbadanie i dopracowanie ponad 200 różnorodnych aspektów funkcjonowania witryny www. Pozycjonowanie lokalne nie może się obejść bez przyspieszenia ładowania, dostosowania do płynnego wyświetlania na ekranach urządzeń mobilnych oraz wielu innych rzeczy.

Skrupulatnie uzupełniamy wszelkie dane w usłudze Google Moja Firma. Stworzenie kompletnej wizytówki ułatwia botom przypisanie Twojej strony do konkretnej miejscowości. Jeżeli masz kilka oddziałów, dla każdego przygotujemy osobny wpis. W ten sposób zwiększamy prawdopodobieństwo, że właśnie Twoja siedziba pojawi się w wynikach na Google Maps. A jak pokazują statystyki, aż 93% internautów dokonuje zakupów w firmach odnalezionych na mapach.

Uzupełniamy Twoją stronę o nowe, wartościowe dla przyszłych klientów treści. Zawartość serwisu zdecyduje o tym, czy użytkownicy zechcą na niej pozostać i zdobyć informacje kontaktowe do Ciebie. W copywritingu zwracamy szczególną uwagę na poziom merytoryczny tekstów – mają być przydatne i zachęcać użytkowników do podzielenia się nimi. Pozycjonowanie lokalne przez ESEO uwzględnia również link-building. Dla naszych Klientów pozyskujemy publikacje na renomowanych serwisach, którym Google wystawia odpowiednio wysokie noty.

Systematycznie wysyłamy Ci szczegółowe raporty o postępach i aktualnej pozycji w wyszukiwarce. Wymierne wyniki oznaczają, że dostaniesz konkret: liczby, a nie piękne zapewnienia o tym, jak to nam wspaniale idzie. Efekty lokalnego pozycjonowania są jak najbardziej mierzalne. Współpracuj z ESEO, a przekonasz się osobiście o tym, jak wysokie miejsce w Google przynosi Ci więcej klientów. Poznaj nasz cennik i policz, że na odpowiedniej promocji w internecie możesz tylko zyskać!

Sprawdź Swoją Stronę! Zamów Darmowy Audyt