Chcesz dołączyć do naszego zespołu?
Sprawdź, jakie rekrutacje aktualnie prowadzimy​

Jeśli rozglądasz się za pracą w Agencji SEO i:

 W związku z podjęciem współpracy z nowymi Klientami i dynamicznym rozwojem naszej Agencji, do pracy w biurze w centrum Warszawy poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Młodszy Specjalista SEO

Stanowisko: Młodszy Specjalista SEO
Miejsce pracy: nowoczesne biuro w centrum Warszawy
Czas pracy: pon.-pt., w godz. 8-10 /16-18
Wynagrodzenie: 2000-2500 zł netto na start + premia, adekwatna do wyników

Obowiązki:

Wymagania:

Google SEO

Specjalista SEO

Stanowisko: Specjalista SEO
Wynagrodzenie3000-4000 zł netto na start + premia, adekwatna do wyników

Obowiązki:

Wymagania:

SEO pozycjonowanie stron

Oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, profesjonalne wdrożenie i przejrzysty system premiowy. Wyznajemy zasadę work-life balance! Wyślij nam swoje CV, a otrzymasz realną szansę na rozwój w branży SEO.

CV prosimy wysyłać na: kontakt@eseo.pl koniecznie z dopiskiem:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
(zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).”
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami, którzy spełniają wymagania podane w ogłoszeniu.

Sprawdź Swoją Stronę!
Zamów Darmowy Audyt