Przekonaj się, że koszt pozycjonowania strony internetowej szybko Ci się zwróci. Umieścimy Twoją firmę na szczycie Google

skuteczna kampania adwords

W XXI wieku widoczność w najpopularniejszej wyszukiwarce urosła do roli czynnika, decydującego o powodzeniu w biznesie. Konsumenci używają serwisu Google już w 86% przypadków, kiedy dokonują zakupów – również tych dokonywanych osobiście w sklepach stacjonarnych. Nic dziwnego, że przedsiębiorcy głowią się nad tym, ile kosztuje pozycjonowanie strony internetowej i czy całe to SEO w ogóle im się opłaci. Kto jak kto, ale nasi Klienci nie mają już żadnych wątpliwości. Wyniki, jakie osiągamy w ESEO jasno pokazują, że na miejscu w TOP-ie SERP można dobrze zarobić. Poprzez skuteczne pozycjonowanie strony, sprzedaż w Twojej firmie nabierze dynamicznego rozpędu – wzrost przychodów o 70% to realna perspektywa, choć takie rezultaty wymagają mrówczej pracy całego zespołu specjalistów.

Jeżeli uważasz, że koszt pozycjonowania jest ponad możliwości finansowe Twoich biznesów – jesteś w wielkim błędzie. Profesjonalne SEO nie wymaga szczególnie dużych nakładów, zwłaszcza gdy zestawimy je z potencjalnymi zyskami. Kwestia tego, ile kosztuje pozycjonowanie w Google, wymaga szerszego spojrzenia na całą sprawę. Twoja aktualna pozycja w wyszukiwarce, konkurencja na interesujące Ciebie słowa kluczowe, wyjątkowe wymagania branży, w której prowadzisz działalność… Nie sposób dokładnie ustalić, ile wyniesie koszt pozycjonowania w wyszukiwarce – każdy przypadek traktujemy indywidualnie. Dlatego w ESEO preferujemy model abonamentowy. Podstawową ofertę znajdziesz na naszej stronie, po konkretną wycenę zapraszamy do kontaktu: wypełnij formularz lub zadzwoń do działu Obsługi Klienta!

Narzędzia do monitorowania i przygotowania raportów

Zobacz, ile kosztuje pozycjonowanie stron na najwyższym poziomie.
W ESEO mamy szczególnie atrakcyjny cennik

Odnośniki do strony, link building

Z Google systematycznie korzysta 94,2% polskich internautów – i ta wartość ciągle rośnie. W gronie 26,5 miliona osób z pewnością jest wiele osób, które chętnie skorzystałyby z Twojej oferty, gdyby tylko się o niej dowiedziały. Miejsce na pierwszej stronie wyników wyszukiwania, na jakie będziemy pracować, niechybnie skieruje do Ciebie mnóstwo nowych klientów. Biorąc pod uwagę, że aż 97,5% użytkowników odwiedza tylko witryny z TOP 10 oraz linków sponsorowanych Google Ads, koszt pozycjonowania strony internetowej należy potraktować jako inwestycję w świetlaną przyszłość całego przedsiębiorstwa. W ESEO zrealizowaliśmy już setki, tysiące różnorodnych kampanii. Robimy wszystko co w naszej mocy, aby osiągnąć zamierzony cel. Wcale nie musisz wierzyć nam na słowo: przeczytaj referencje zadowolonych Klientów agencji i wyciągnij wnioski. Chcesz wiedzieć jeszcze więcej? Napisz, zadzwoń albo umów się na rozmowę w biurze!

linki sponsorowane adwords

Od razu uprzedzamy, że nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie, ile kosztuje pozycjonowanie w Google. Zwłaszcza, że zdobycie pierwszego, zdecydowanie najczęściej klikalnego miejsca wcale nie oznacza, że możemy zakończyć kampanię działań SEO. Wręcz przeciwnie, czołowych pozycji należy umiejętnie bronić. Oczywiście, przygotowaliśmy orientacyjny cennik, szczegóły jednak poznasz dopiero wtedy, gdy zapoznamy się z Twoją stroną i omówimy Twoje oczekiwania względem pozycjonowania. Współpracując z nami masz pewność, że Twoja firmowa witryna www spełni najwyższe standardy jakości. Doświadczeni specjaliści ESEO nie tylko przeprowadzą kompleksową optymalizację pod najnowsze wytyczne Google, ale też rzeczowo przeanalizują internetowe poczynania Twojej konkurencji w zakresie pozycjonowania. To koszty jakie trzeba ponieść, jeżeli chcesz być zawsze o krok przed rynkowymi rywalami. Skoro tutaj jesteś, na pewno chcesz prowadzić w tym niekończącym się wyścigu. Zaufaj nam, wiemy jak zrobić z Twojej firmy niekwestionowanego lidera branży.

Cennik pozycjonowania stron www

Profesjonalnie prowadzone działania SEO

SEO KOMFORT

439 zł /Month

 • 30 słów kluczowych
 • SEO / Optymalizacja strony
 • Wartościowe linki pozycjonujące
 • Dedykowany Specjalista SEO
 • Raport z realizacji prac

SEO ELITE

1289 zł /Month

 • 100 słów kluczowych
 • SEO / Optymalizacja strony
 • Wartościowe linki pozycjonujące
 • Dedykowany Specjalista SEO
 • Raport z realizacji prac

SEO PERFORMANCE

849 zł /Month

 • 60 słów kluczowych
 • SEO / Optymalizacja strony
 • Wartościowe linki pozycjonujące
 • Dedykowany Specjalista SEO
 • Raport z realizacji prac

Cloud Hosting

$29.99 /Month

Przekonaj się, że koszt pozycjonowania strony internetowej szybko Ci się zwróci. Umieścimy Twoją firmę na szczycie Google

Większa liczba odwiedzin i użytkowników w serwisie www oznacza dla Ciebie realną szansę, aby przenieść swój biznes do ekstraklasy. Powierz pozycjonowanie strony Twojej firmowej witryny Agencji ESEO, a internetową okazję zamienimy w realny sukces. Zawsze tworzymy szczegółowy i elastyczny plan, który w razie potrzeby stosownie modyfikujemy. Możesz zachować spokój, poniesiony koszt pozycjonowania strony internetowej znajdzie odzwierciedlenie w SERP. W konsekwencji wzrośnie liczba zapytań ofertowych na Twojej skrzynce, wreszcie klienci zaczną pojawiać się coraz częściej. Finansowy zastrzyk do budżetu to oczywiście najważniejszy, aczkolwiek nie jedyny powód, abyśmy prowadzili e-marketing założonej przez Ciebie firmy. Zyskasz również wizerunkowo, postrzeganie Twojej marki ulegnie odczuwalnej poprawie. W ESEO pozycjonowanie łączymy z rozwiązaniami UX, aby użytkownicy mogli w pełni komfortowo korzystać z Twojej strony. Wzrost internetowej popularności sprawi, że klienci będą odnajdywać Cię zarówno po frazach kluczowych, jak również nazwie samego brandu wpisywanego w Google. Wśród odbiorców tworzy to prestiż, którego nie sposób prosto przeliczyć na pieniądze. Jak widzisz suche liczby, pokazujące wstępnie ile kosztuje pozycjonowanie strony internetowej, tylko w oczach ignorantów mogą wydawać się wysokie. Tam gdzie inni widzą nieprzekraczalne bariery, Ty z pewnością dostrzegasz intrygującą sposobność do wybicia się. Wybierz fachowe usługi ESEO, a z biznesowych możliwości stwarzanych przez internet i Google wyciśniesz maksimum!

Pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach

Sprawdź Swoją Stronę!

Zamów Darmowy Audyt