Widoczność w Google gwarantuje sukces na lokalnym rynku. Zobacz, jak wiele zmieni pozycjonowanie stron www na Gliwice

Każda firma musi być obecna w internecie – a do tego wyświetlać się możliwie wysoko na atrakcyjne frazy. Jeżeli Twoja działalność skupia się wokół Gliwic oraz okolicznych miejscowości na Śląsku, powinno zainteresować Cię skuteczne pozycjonowanie lokalne. Agencja ESEO zajmuje się tym od wielu lat, współpracowaliśmy z firmami z różnych branż. Poprzez pozycjonowanie strony internetowej w Google możesz zaprezentować swoją ofertę wielu osobom – tym, które realnie należą do Twojej grupy docelowej. Selektywny dobór fraz kluczowych, zawierających człony geolokalizacyjne typu „Gliwice”, „w Gliwicach” itd., stanowi punkt wyjścia do dalszych działań. Pozycjonowanie lokalne ma zwiększyć Twoją sprzedaż, a niekoniecznie świadomość marki wśród konsumentów z odległych zakątków Polski. Po co pokazywać Twoją ofertę komuś, kto raczej nie pofatyguje się do Gliwic specjalnie po oferowane przez Ciebie produkty? Specjaliści SEO z naszej agencji dokładnie wiedzą, w jaki sposób prowadzić pozycjonowanie stron w internecie, by trafić do właściwych odbiorców. Żadna metoda pozyskiwania uwagi wybranych konsumentów nie jest równie efektywna!

Kampanie google adwords
Kampanie marketingowe

Pozycjonowanie lokalne pozwoli Ci dotrzeć do internautów w Gliwicach, którzy stanowią większość Twoich klientów

Prezentując wyniki wyszukiwania Google mocno je personalizuje: uwzględnia zarówno treść zapytania, jak też informacje o samym użytkowniku – w tym jego położeniu geograficznym, rozpoznawanym po adresie IP czy współrzędnych GPS. Dzięki temu Google pokazuje internautom najbardziej wartościowe witryny i ukierunkowane na Gliwice pozycjonowanie stron internetowych również musi iść w tym samym kierunku. Jeżeli firmowy serwis www ma odpowiadać na konkretne potrzeby użytkowników, to trzeba dostosować stronę pod oczekiwania potencjalnych Klientów. A skoro koncentrujesz się na Gliwicach i pobliskich miejscowościach, to tylko pozycjonowanie lokalne przyniesie Ci najwięcej konwersji. Zdobycie pozycji w TOP 3 SERP stanowi środek do osiągnięcia założonego przez agencję SEO celu, miejsce na podium to jeszcze nie sukces. Ten pojawi się w momencie, kiedy pozycjonowanie w Google poskutkuje lawinowym wzrostem zamówień, zapytań, a także innych interakcji z potencjalnymi klientami. W końcu pewna część odbiorców, po tym jak odnajdzie Twoją firmę w internecie, może zechcieć odwiedzić jej siedzibę osobiście.

Cennik pozycjonowania stron www

Profesjonalnie prowadzone działania SEO

SEO KOMFORT

439 zł /Month

 • 30 słów kluczowych
 • SEO / Optymalizacja strony
 • Wartościowe linki pozycjonujące
 • Dedykowany Specjalista SEO
 • Raport z realizacji prac

SEO ELITE

1289 zł /Month

 • 100 słów kluczowych
 • SEO / Optymalizacja strony
 • Wartościowe linki pozycjonujące
 • Dedykowany Specjalista SEO
 • Raport z realizacji prac

SEO PERFORMANCE

849 zł /Month

 • 60 słów kluczowych
 • SEO / Optymalizacja strony
 • Wartościowe linki pozycjonujące
 • Dedykowany Specjalista SEO
 • Raport z realizacji prac

Cloud Hosting

$29.99 /Month

Gliwice już są Twoje! Kompleksowe działania SEO czynią pozycjonowanie stron internetowych efektywniejszymi

Atrakcyjne i ukierunkowane lokalnie frazy, wplatane w merytoryczne treści oraz komunikaty marketingowe, nie załatwią całej sprawy. Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych w Google obejmuje szeroki zakres prac, wykonywanych przez cały zespół fachowców o różnych specjalnościach. Nasza agencja SEO, podejmując współpracę z Twoją firmą w Gliwicach, wyznaczy indywidualnego opiekuna Twojej witryny www, który będzie raportował wykonywane zadania i informował Cię o postępach. Dane statystyczne na temat liczby unikatowych użytkowników, współczynniku odrzuceń i wielu innych wskaźników pokażą, czy lokalne pozycjonowanie stron www spełnia przyjęte założenia. Na podstawie audytu serwisu internetowego opracowujemy indywidualny plan prac, jednak żaden specjalista SEO nie będzie się go kurczowo trzymał, jeśli efekty zaczną mocno odbiegać od oczekiwań. Pozycjonowanie strony internetowej w Google na związane z Gliwicami frazy musi być na tyle elastyczne, żeby móc zrewidować pierwotne przewidywania. Trzeba również przygotować stronę www w taki sposób, aby przyszłe aktualizacje algorytmów i czynników rankingowych wyszukiwarki nie wpłynęły zbyt mocno na ocenę i pozycje witryny.

wykres prowadzenia działań marketingowych
Optymalizacja stron www

Nasza agencja SEO zapewnia stabilne rezultaty. Pozycjonowanie stron w internecie to długofalowa inwestycja

Niektórzy zapewne kuszą Cię zapewnieniami, że dzięki nim przesuniesz się na pierwsze miejsce w Google po dwóch tygodniach, najdalej po miesiącu prac. Problem w tym, że takie pozycjonowanie stron internetowych i rozliczanie „za efekt” to tak naprawdę pułapka. Albo Twoja firmowa witryna www przebije się do TOP-u na „egzotyczne” frazy, których praktycznie żaden konsument z Gliwic nie wpisze do wyszukiwarki, albo odbędzie się to metodami Black Hat SEO. Tanie pozycjonowanie w ten sposób skończy się karą od Google, co nastąpi prędzej niż później. Nasza agencja SEO pracuje w zgodzie z najwyższymi standardami naszej branży oraz wytycznymi jakościowymi od twórców wyszukiwarki. To daje pewność, że pozycjonowanie stron internetowych odbywa się prawidłowo i Twoich odbiorców w Gliwicach będzie tylko przybywać. Zachęcamy do kontaktu z ESEO, w dowolnie wybranej formie. Poznajmy się bliżej, chętnie stworzymy dla Ciebie indywidualnie dopasowaną ofertę na pozycjonowanie strony internetowej. Sprzedaż wystrzeli w górę i ustabilizuje się na wysokim poziomie. Jeśli chodzi o pozycjonowanie Gliwice stanowią wymagający rynek – dlatego potrzebujesz pomocy doświadczonej agencji SEO!

Pracujemy na

Sprawdź Swoją Stronę!
Zamów Darmowy Audyt